zavřít MENU
CS EN

Velmi dobře řešený byt 3+kk blízko Německé školy v Jinonicích Byt, 3+kk, 3. NP, 86.5 m2, K prodeji, Hlubocká, Praha 5 - Jinonice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zajímavě dispozičně řešený byt 3+kk, 86,5 m2 s terasou 8,78 m2 a balkonem 5,79 m2 ve 3.n.p. bytového domu v ulici Hlubocká v nedávno postaveném bytovém komplexu Botanica.Praktický půdorys dělí byt na soukromou a společenskou část. Vstupní hala umožňuje přístup do prostorného obývací pokoje 35 m2, který nabízí veškeré pohodlí moderního bydlení. Je přímo propojený s plně vybavenou otevřenou kuchyní a přilehlou komorou. Z jižně orientovaného obývacího pokoje přicházíme na terasu, která vybízí k příjemnému posezení a odpočinku. Z haly je přístup do obou ložnic a koupelny přes samostatnou předsíň. Koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem a pračkou. Toaleta a druhá komora jsou ve vstupní hale. Součástí prodeje bytové jednotky je garážové stání a samostatný sklep 3,23 m2. Dřevěné dubové podlahy, venkovní elektricky ovládané žaluzie, které zajišťují veškeré soukromí, moderní kuchyňská linka se všemi spotřebiči, kvalitní dveře a mnoho dalších moderních vymožeností jsou součástí tohoto útulného bytu. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Jinonic, nedaleko stanice metra B. V okolí je několik přírodní parků vzájemně propojených cyklostezkami a nespočet možností pro sportovní vyžití. Dvě velká nákupní centra jsou vzdálena pouhých 5 minut autem nebo pomocí MHD. Sousedství Německé školy zařadilo tuto lokalitu mezi velmi vyhledávané rezidenční oblasti.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 401033
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 86.5 m2
Balkon: Ano (5.8 m2)
Terasa: Ano (8.8 m2)
Sklep: Ano
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Hlubocká, Praha 5 - Jinonice