zavřít MENU
CZ EN

Řadový rodinný dům Malvazinky - novostavba Rodinný dům, Řadový dům, 5+kk, 148.0 m2, K prodeji, Hillebrantova, Praha 5 - Košíře

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu řadového domu o dispozici 4+kk (5+kk) v klidné lokalitě Malvazinek v Košířích na Praze 5. Dům je možné využít pro dvougenerační bydlení. Z ulice se domy zdají jako přízemní, přitom vstupujete do nejvyššího podlaží. Dům je umístěn ve svahu, má dvě terasy a kaskádovou zahradu. K domu náleží 2 venkovní parkovací stání.Výborná dopravní dostupnost jak autem tak MHD. Nedaleká autobusová zastávka Urbanova nabízí rychlé spojení k Andělu (5min). V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, možnosti nákupů i zábavy a sportu. Odpočinek a procházky nabízí blízké lesoparky a parky jako Cibulka, Vidoule, Klamovka.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 401101
Dispozice: 5+kk
Obytná plocha: 148.0 m2
Terasa: Ano (41.0 m2)
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Hillebrantova, Praha 5 - Košíře