
Ostrava Mošnov Skladové prostory, K pronájmu, Mošnov
Popis nemovitosti
Stávající hale A v Mošnově je plně obsazená!! Pokud hledáte volné skladové prostory v této oblasti je možnost výstavby nových prostor od 4000 m2 až do 13.000 m2 v hale B do cca 9 měsíců od podpisu smlouvy. Díky flexibilnímu uspořádání se mohou skladové jednotky spojit, podle požadavků nájemce. Až 4.000 metrů čtverečních kanceláří může být postaveno v souladu s požadavky nájemců. Průmyslový park také nabízí služby pro přepravu zvířat a produktů podléhající rychlé zkáze, cenných a nebezpečných produktů. Letecké Cargo, umožňuje využití prostor jako celní sklad.
Lokalita
Logistické centrum Mošnov se nachází na mezinárodním letišti a je přístupné z dálnice D1 (Ostrava - Brno / Praha - Polsko / Rakousko / Slovensko) a R48/E462 a z rychlostní silnice (na Olomouc / Brno a Frýdek-Místek/Poland).
Specifikace budovy
- Veškerá občanská vybavenost v okolí
- Dálnice D1 - výjezd 336
- Letiště, vlak - přímo v parku
- Parkování pro nákladní automobily
Ref. číslo | Jednotka | Celk. plocha | Plocha k dispozici | Min. plocha | K dispozici | |
---|---|---|---|---|---|---|
308272 | Skladové prostory | 13000 m2 | 13000 m2 | 4000 m2 | dle dohody | poptat |
314072 | Skladové prostory | - - - | 4000 m2 | 4000 m2 | dle dohody | poptat |
Referenční číslo: | 304085 |
---|---|
Typ objektu: | Administrativně skladový areál |
Celková plocha objektu: | 30 000.0 m2 |
Min. plocha: | 4 000.0 m2 |
Max. plocha: | 13 000.0 m2 |
K dispozici: | ihned |
PENB: | G |
Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.