zavřít MENU
CZ EN

Nadstandardní dvoupodlažní půdní byt k pronájmu Dvoupodlažní půdní byt, 5+1, 4. NP, 225.0 m2, K pronájmu, Chorvatská, Praha 10 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostorný podkrovní byt s terasou a krásným výhledem na okolí. Dvoupatrový byt se nachází ve zrekonstruovaném činžovním domě s výtahem v docházkové vzdálenosti od zastávek Jiřího z Poděbrad a Flora. K dispozici jsou 4 ložnice, 3 koupelny, šatna, obývací pokoj s krbem a terasa. V dolním patře se nachází otevřená vstupní hala, velký obývací pokoj s krbem, plně vybavená kuchyně, 2 ložnice, koupelna a šatna. V horním patře jsou 2 ložnice se vstupem na terasu, přičemž jedna má vlastní šatnu a koupelnu a další koupelna. Byt se nabízí nezařízený. V domě je nájemcům k dispozici vrátný a sauna. Možnost pronájmu parkovacího stání za 5000Kč/měsíc. Poplatky za energie a služby nejsou započteny v nájemném. K dispozici od 1.9.2019.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 170707
Dispozice: 5+1
Obytná plocha: 225.0 m2
Terasa: Ano (6.0 m2)
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Chorvatská, Praha 10 - Vinohrady