zavřít MENU
CZ EN

Nadstandardní byt v novém bytovém areálu k pronájmu Byt, 3+kk, 6. NP, 106.0 m2, K pronájmu, Korunní, Praha 10 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabídka nadstandardního bydlení v bytě 3+kk s velkou terasou. Jednotka se nachází v komplexu Rezidence Korunní, která disponuje recepcí, vlastním dvorem s vodní plochou, zelení a lavičkami. Byt je umístěn v 5. patře domu s výtahem a nabízí velký jižně orientovaný obývací pokoj propojený s terasou a s otevřenou plně vybavenou kuchyní. Dále jsou nájemníkům k dispozici dvě ložnice, dvě koupelny a šatna. Byt je vybaven vestavěnými skříněmi a venkovními žaluziemi s elektrickým pohonem na všech oknech. K bytu náleží 2 garážová stání. Velmi výhodná poloha, tramvajová zastávka přímo u domu, metro A Flora 5 min pěšky. V okolí mnoho restaurací, nákupní centrum Flora, supermarkety a nespočet malých místních obchodů. Nájemné nezahrnuje vedlejší poplatky.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 500580
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 106.0 m2
Terasa: Ano (15.0 m2)
K dispozici: květen 2021
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Korunní, Praha 10 - Vinohrady