zavřít MENU
CZ EN

Luxusní byt v činžovním domě k pronájmu Byt, 3+1, 5. NP, 137.0 m2, K pronájmu, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu designový byt s výhledem na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt se nachází v 6. patře zrenovovaného secesního domu v srdci Královských Vinohrad. Přáním spokojeného klienta je mít takto zařízené praktické úložné prostory díky vestavěným skříním, čistě a jednoduše řešenou koupelnu, příjemné prostory ložnic a obývacího pokoje, odkud je přístup do vybavené kuchyně. Nechybí zde pračka, sušička, klimatizace a ani vinotéka. Při rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitu použitého materiálu - dubové podlahy, nová okna s dvouvrstvým sklem. K bytu náleží jedno parkovací stání. Tato atraktivní rezidenční lokalita nabízí nepřeberné možnosti společenského, kulturního a sportovního vyžití. Nájemné nezahrnuje vedlejší náklady. K dispozici ihned.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 501786
Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 137.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady