zavřít MENU
CZ EN

Luxusní byt v činžovním domě k pronájmu Byt, 2+kk, 4. NP, 56.0 m2, K pronájmu, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Luxusní a neobyčejně řešený byt s velkorysou vstupní halou se nachází v zrenovovaném secesním domě v srdci Královských Vinohrad. Vybavení bytu s důrazem na použití kvalitních a designově zajímavých materiálů je ukázkou vkusného vnímání moderního bydlení. Efektivně vybavená kuchyň, vestavěné skříně, spousta úložného prostoru, výborná práce s detailem, to vše dotváří neopakovatelnou atmosféru. Vinohrady jsou jedna z nejatraktivnějších rezidenčních lokalit, ale souběžně také nabízí nepřeberné možnosti společenského, kulturního a sportovního vyžití. V blízkosti se nachází známý kostel, monumentální stavba známého slovinského architekta Josipa Plečnika.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 501784
Dispozice: 2+kk
Obytná plocha: 56.0 m2
Balkon: Ano (1.0 m2)
K dispozici: ihned

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady