zavřít MENU
CZ EN

Luxusní byt v činžovní vile s venkovním bazénem k pronájmu Byt, 4+kk, 1. NP, 205.0 m2, K pronájmu, Nebušická, Praha 6 - Nebušice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu atraktivní dvoupodlažní byt v luxusním domě o třech bytových jednotkách. Prostory bytu nabízí koncept odděleného ložnicové patra od formální části, která se nachází v separátním podlaží. Spodní podlaží tvoří obývací prostor spolu s otevřenou jídelnou a kuchyní, ze kterého je prakticky řešený vstup přímo na terasu a zahradu. Vrchní podlaží se skládá ze tří prostorných ložnic a dvou koupelen. Velkoplošná kovová okna, klimatizace a elektricky ovládané venkovní žaluzie vytváří příjemný komfort. Kuchyně je profesionálně vybavena a veškeré zařizovací předměty jsou vysoce kvalitní. Schodiště se skleněným zábradlím důmyslně propojuje obě podlaží a navozuje atmosféru bydlení v rodinném domě.K dispozici je prádelna, garážové stání a venkovní parkování a nechybí ani skladovací prostory. V domě je instalován luxusní výtah.Součástí bytu je soukromá terasa, užívání upravené zahrady a venkovního bazénu. Všechna okna jsou situovaná do zahrady a údolí, nabízí tak krásný výhled na okolní krajinu.Lukrativní lokalita pražských Nebušic nabízí kompletní občanskou vybavenost a skvělé sportovní možnosti. V docházkové vzdálenosti se nachází Mezinárodní škola, letiště je autem vzdálené 10 min., 5 min. k metru Bořislavka a 10 min. do centra Dejvic. To vše umocňuje jedinečnost této skvělé nemovitosti. V ceně nájmu nejsou zahrnuty vedlejší poplatky.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 502092
Dispozice: 4+kk
Obytná plocha: 205.0 m2
Zahrada: Ano (750.0 m2)
Terasa: Ano (30.0 m2)
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Nebušická, Praha 6 - Nebušice