zavřít MENU
CS EN

Kancelářský objekt - Na Košince 5 Kancelářské prostory, K prodeji, Na Košince, Praha 8 - Libeň

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Podlahová plocha přízemí a 1. patra celkem 900 m2 + půdní prostory 400 m2. Zděný objekt se dvěmi nadzemními podlažími a sedlovou střechou na vlastním pozemku 540 m2. K dispozici variabilní prostory s množstvím samostatných kanceláří i větších 'open space' prostor k úpravě dle potřeb majitele. V přízemí k rekonstrukci, 1. patro k nastěhování. Dostatečný prostor pro sklady, vzorkovnu atd. Díky dvěma vchodům lze objekt rozdělit na dvě nezávislé jednotky a využívat různými subjekty. Vytápění plynovými kotly.Budova je průběžně rekonstruována a udržována v dobrém stavu.

Lokalita

Budova je součástí většího výrobně skladovacího areálu. Velmi dobře dopravně dostupná lokalita Praha 8 - Libeň s přímým napojením na D8 , D10 i městský okruh. Parkování až pro 12 aut přímo před objektem. V současnosti objekt využívá elektromontážní firma v rámci nesourodého výrobního areálu. Dům se nachází v docházkové vzdálenosti tramvajových linek a metra Palmovka.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 313913
Specifikace jednotky: Kancelářské prostory
Celková plocha: 900.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Košince, Praha 8 - Libeň