zavřít MENU
CZ EN

Kanceláře Na Šafránce 22 Kancelářské prostory, K pronájmu, Na Šafránce 1802/22, Praha 10 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Kanceláře k pronájmu v prvorepublikové vile v rezidenční čtvrti Vinohrady. Prostory v 1.NP o ploše 260 m2, jsou rozděleny na 5 místností a mají vlastní zázemí a terasu. Parkování pro návštěvy je možné. V kancelářích jsou nová okna, koberce, internetové připojení. Budova je zabezpečena kamerovým systémem a připojením na PCO. K dispozici může být po dohodě také centrální vstupní recepce. Nová kuchyňská linka Ikea (myčka, lednice, kávovar, rychlovarná konvice), 3x wc, skladovací prostory/archiv, sprcha/sauna v rámci prostor. Parkovací místa na pozemku.

Lokalita

Dům se nachází ve vilové čtvrti na Vinohradech, na rohu ulic Na Šafránce a Chorvatská, s jižní částí pozemku dosahuje až k Ruské ulici. Okolí je tvořeno rezidenční vilovou a bytovou zástavbou s kvalitní architekturou. Veškerá občanská vybavenost a MHD v místě. Blízkosti stanic metra A Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost
  • Restaurace v blízkosti
  • MHD - tramvajové zastávky poblíž
  • MHD - metro v dochozí vzdálenosti
  • Parkování
Základní sumarizace
Referenční číslo: 312403
Specifikace jednotky: 1. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 260.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Šafránce 1802/22, Praha 10 - Vinohrady