zavřít MENU
CZ EN

Kanceláře Celetná 38 - podnájem Palác Broadway Kancelářské prostory, K pronájmu, Celetná 988/38, Praha 1 - Staré Město

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme kancelářské prostory o vel. 330 m2 ve 4. patře Paláce Broadway se vstupem z Celetné ulice. Budova je velmi dobře dopravně dostupná. Kanceláře jsou klimatizovány, vybavené nábytkem, který může být pronajat nebo odprodán. Prostory jsou v dělené dispozici, disponují recepcí, dvěma kuchyňkami a vlastním zázemím, jelikož se jedná o celé podlaží budovy C. Okna kanceláří směřují do ul. Celetné, tak do vnitrobloku budovy. Jedná se o podnájem prostor do 30.9.2022 s možností prodloužení nebo přímé nájemní smlouvy. Příznivé cenové podmínky. K dispozici ihned.

Lokalita

Velkým benefitem nabízených prostor je jejich skvělá dopravní dostupnost ze stanice metra Můstek nebo Náměstí Republiky. Budova je dobře viditelná a klienti nebudou mít problém ji najít. V okolí je nepřeberné množství možností stravování. Budova nenabízí možnost parkování, což je její nevýhoda.

Specifikace budovy

  • Mnoho služeb v budově a okolí
  • Veliké množství restaurací v budově i okolí
  • Blízko stanice metra Náměstí Republiky
  • Moderní vysokorychlostní výtahy
  • Parkování v OC Kotva či Palladiu
Základní sumarizace
Referenční číslo: 316176
Specifikace jednotky: 5. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 330.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Celetná 988/38, Praha 1 - Staré Město