zavřít MENU
CZ EN

Bankovní Dům - podnájem Kancelářské prostory, K pronájmu, Na Poříčí 2090/2, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Bankovní Dům představuje administrativní budovu v unikátním historickém centu Prahy s impozantním výhledem na město. V budově se nachází dvě podzemní a sedm nadzemních podlaží. Velkolepé atrium budovy poskytuje vnitřnímu prostoru jedinečnou atmosféru a spojuje tak jednotlivé kanceláře. Aktuálně jsou k dispozici kanceláře o ploše 644 m2 a 700 m2.

Lokalita

Budova se nachází přímo v srdci nejprestižnější obchodní čtvrti v Praze. Náměstí Republiky je klíčovým dopravním uzlem centra s přímým napojením na metro, se zastávkami řady tramvajových linek a s kyvadlovou dopravou na letiště. Z náměstí vede i nejznámější a nejpopulárnější obchodní třída Na Příkopě. V bezprostředním okolí se nachází řada významných budov, např. Česká národní banka, Pražská burza cenných papírů, Obecní dům.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • V blízkosti obchodního centra Palladium
  • Stanice metra Náměstí Republiky (trasa B)
  • Vstupní recepce
Základní sumarizace
Referenční číslo: 316578
Specifikace jednotky: 6. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 644.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Poříčí 2090/2, Praha 1 - Nové Město