CAD (dolar) - 1 / 17,40 Kč | CHF (frank) - 1 / 22,15 Kč | EUR (euro) - 1 / 25,69 Kč | GBP (libra) - 1 / 28,66 Kč | PLN (zlotý) - 1 / 6,06 Kč | RUB (rubl) - 100 / 37,85 Kč | USD (dolar) - 1 / 21,74 Kč

čeština english русский язык

  • Historie
  • Proč Professionals?
  • Novinky
  • Média
  • Newsletter
  • Kariéra
  • Kontakt
  • Přihlášení newsletteru

    Kariéra

    V případě zájmu o jakoukoliv volnou pozici zašlete Váš životopis na info@professionals.cz.

    Do našeho týmu hledáme nové kolegy na tyto pozice:

    Asistent/ka pro Oddělení rezidenčních nemovitostí

    Popis pozice:

    - Administrativní podpora týmu makléřů

    - Práce s databází, zadávání a aktualizace zakázek, klientů a poptávek

    - Pravidelná komunikace s klienty a spolupracujícími RK, plánování schůzek

    - Organizace focení nemovitostí, popisy zakázek, příprava rozesílek a další marketingová podpora (Dny

      otevřených dveří atd.)- Obhospodařování inzerce na realitních serverech

    - Práce s dokumenty (smlouvy, listy vlastnictví, plné moci atd.), komunikace s úřady (např. Český úřad

      zeměměřický a katastrální)

    - Různorodé vyhledávání na internetu

    - Zápisy z jednání a porad

    Požadujeme:

    - Aktivní, odpovědný a pozitivní přístup k práci

    - Příjemné vystupování

    - Efektivní využití času, pečlivost a organizační schopnosti

    - Zkušenosti s komunikací po telefonu- Všeobecnou orientaci v práci na PC a v emailových klientech a jejich

      znalost pro kancelářské využití

    - Velmi dobrá znalost českého jazyka včetně schopnosti provádět korektury

    - Znalost angličtiny podmínkou, další jazyky výhodou

    - SŠ vzdělání

    - Řidičský průkaz sk. B

    Nabízíme:

    - Zajímavou a odpovědnou práci v renomované realitní společnosti pro tuzemskou i zahraniční klientelu

    - Zázemí v příjemném pracovním kolektivu- Zaměstnanecké benefity (odborná školení, příspěvek na

      občerstvení formou stravenek aj.)

    - Pracoviště v centru Prahy

    - Odpovídající finanční ohodnocení

    - Hlavní pracovní poměr nebo Dohodu o provedení práce

    Nástup možný ihned.

    Realitní konzultant pro individuální prodeje a pronájmy v oddělení rezidenčních nemovitostí

    Koho hledáme:
    Do našeho týmu hledáme aktivního, samostatného a odpovědného člověka s obchodním duchem.

    - Služby zaměřené pro vlastníky a pronajímatele v oblasti rezidenčních nemovitostí: byty, domy, pozemky
    - Intenzivní komunikace se stávajícími klienty
    - Akvizice nových nemovitostí a klientů
    - Zpracování nabízených nemovitostí v databázi a jejich prezentace
    - Organizace prohlídek
    - Dozorování celé obchodní transakce

    Požadujeme:
    - VŠ nebo SŠ vzdělání
    - Min. 3 roky zkušeností z českého realitního trhu
    - Obchodní talent
    - Vysoké pracovní nasazení a zodpovědnost
    - Aktivní, samostatný a odpovědný přístup
    - Odpovědnost za plnění business plánu
    - Komunikační a organizační schopnosti
    - Representativní vystupování
    - Dobrou znalost AJ a práce s PC
    - Samostatnost a flexibilitu
    - Řidičský průkaz

    Nabízíme:
    - Motivující platové ohodnocení
    - Zázemí stabilní společnosti a příjemný kolektiv
    - Pracoviště v centru Prahy
    - Prostor pro seberealizaci
    - Dlouhodobou pracovní perspektivu

    Konzultant  - pronájmy komerčních nemovitostí

    - Služby zaměřené pro vlastníky a pronajímatele v oblasti komerčních nemovitostí: kanceláře, sklady,

      výroba a retail
    - Zprostředkování pronájmu komerčních nemovitostí
    - Akvizice nových projektů a klientů
    - Analýza a prezentace nemovitostí, práce s databází klientů a budov
    - Reprezentace společnosti na společenských akcích

    Požadavky:
    - SŠ / VŠ vzdělání
    - Praxe v oblasti pronájmu komerčních nemovitostí
    - Výborné obchodní a komunikační schopnosti
    - Schopnost argumentace, přesvědčivosti a umění získat klienty
    - Vybudované kontakty na trhu
    - Reprezentativní vystupování
    - Efektivní práce s využitím času
    - Výborná znalost Aj (jiné jazyky vítány)
    - ŘP skupiny B

    Nabízíme:
    - Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v renomované realitní společnosti pro tuzemskou i zahraniční

      klientelu
    - Zázemí v příjemném pracovním kolektivu

    Verze pro tisk