CAD (dolar) - 1 / 17,40 Kč | CHF (frank) - 1 / 22,15 Kč | EUR (euro) - 1 / 25,69 Kč | GBP (libra) - 1 / 28,66 Kč | PLN (zlotý) - 1 / 6,06 Kč | RUB (rubl) - 100 / 37,85 Kč | USD (dolar) - 1 / 21,74 Kč

čeština english русский язык

 • Kanceláře
 • Logistika
  a skladování
 • Služby
  pro nájemce
 • Investice
  a prodeje
 • Správa
  nemovitostí
 • Komplexní
  služby
 • Průzkum
  trhu
 • Vyhledávač
  nemovitostí
 • Kontakt
 • Můj tip

  Vyhledávač nemovitostí

  Investice a prodeje

   

  Tým investic společnosti Professionals podporuje investice do veškerých typů komerčních nemovitostí čítající prodejní, kancelářské a skladové prostory či hotely. Investorům, kteří mají zájem o koupi či prodej nemovitosti či portfolia nabízíme komplexní řešení podpořené detailní znalostí realitního trhu a analýzami.

   

  Nabízený servis
  Prodej nemovitosti
  Akvizice nemovitosti
  Posouzení dosažitelné prodejní ceny nemovitostí
  Cash-flow analýza

   

  Investing in Czech Republic  >>ZDE<<

   

   

   

  Pozemky pro výstavbu 46 rodinných domů
  Újezdeček, Teplice, Ústecký kraj

  Prodej pozemků o celkové rozloze 31.422 m² se stavebním povolením na výstavbu 32 řadových a 14 samostatně stojících domů na okraji Teplic v areálu bývalého koupaliště Pudlák.

  KONTAKTUJTE NÁS

   

  Administrativní budova Říčany
  Praha - východ

  Prodej devítipodlažní administrativní budovy v rámci bývalého výrobního areálu o rozloze pozemku 3.270 m². Situováno v komerční zóně Říčan u Prahy, cca 9 km od centra Prahy.

  STÁHNOUT PŘÍLOHU

   

  Penzion Relax
  Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, Královéhradecký kraj

   

  Prodej plně funkčního Pensionu Relax na hlavní příjezdové komunikaci do horského střediska Pec pod Sněžkou – Velká Úpa. Součástí čtyřpodlažního objektu je restaurace, bowling, wellness, ubytovací část, výtah, vlastní parkoviště pro 15 aut přímo u objektu. Hotel nabízí plně vybavené pokoje včetně internetu, TV, cca 50 lůžek, včetně přistýlek až 70 lůžek, apartmány vybavené kuchyní a 2 byty. Stanice lanovky Portášky přes silnici.

  STÁHNOUT PŘÍLOHU

   

  Průmyslový areál
  Praha 9

   

  Průmyslový areál umístěný v Praze 9 poskytuje jak výrobní, skladové a kancelářské prostory k prodeji a k pronájmu, tak možnost odkoupení pozemků pro komerční výstavbu. Industriální prostory kategorie B. Výborná dopravní dostupnost.

  STÁHNOUT PŘÍLOHU

   

  !SLEVA! Luxusní vila s inteligentní domácností
  Vysoký Újezd, Středočeský kraj

   

  Nabízíme na prodej luxusní vilu po dokončení umístěnou přímo u exklusivního golfového hřiště Albatross. Vlastní venkovní bazén, finská sauna, dvougaráž. Dům v plné inteligenci, plně dálkově ovladatelný přes telefon. Doporučujeme prohlídku!

  STÁHNOUT PŘÍLOHU

   

  Retail parky
  Liberecký/Plzeňský kraj

   

  Nabízíme prodej balíku retail parků v hodnotě do 100 mil. Kč, stabilní, dlouhodobí nájemníci, umístěno v obchodních zónách v přímém sousedství velkých potravinových řetězců.

  KONTAKTUJTE NÁS

   

  Komerční pozemek se stavebním povolením
  Praha-západ

   

  Prodej pozemku v komerční zóně situované v přímé návaznosti na Exit 9 dálnice D8 směr Ústí nad Labem/Teplice s rychlou dostupností do Prahy.  Vydáno stavební povolení na výstavbu administrativně - skladovacího areálu.

   

   

  KONTAKTUJTE NÁS

   

  Dva bytové domy ke kompletní rekonstrukci
  Praha 10 - Vršovice

  Dva činžovní domy nabízené k prodeji jako celek ve vyhledávané rezidenční lokalitě na rozhraní pražských Vinohrad v blízkosti stanice metra Náměstí Míru. Předmětem prodeje je společnost s.r.o. Vydané územní rozhodnutí. Výborné spojení do centra, 2 minuty od domu tramvajová zastávka Krymská.

  KONTAKTUJTE NÁS

   

  Administrativní objekt
  Praha 10 - Hostivař

  Moderní administrativní objekt se stabilními nájemci a výnosem, vlastní parkoviště. Umístěno v jihovýchodní části Prahy s výbornou dostupností na páteřní komunikace, výborná viditelnost objektu.

  KONTAKTUJTE NÁS

   

  Nové kancelářské prostory v centru Prahy
  Praha 1 – Nové Město

  Nově vybudované kancelářské prostory o celkové ploše 169 m² ve 4. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruované polyfunkční budovy přímo v centru Prahy. Jednotky lze koupit samostatně: cca. 44 m² + 125 m².  Pět minut chůze na Václavské náměstí.

  KONTAKTUJTE NÁS

  Verze pro tisk