zavřít MENU
CS EN

Byty Slaný, Středočeský kraj Kybalova, Slaný

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

V atraktivní lokalitě královského města Slaný "Na Dolíkách" prodáváme byty ve velkorysém developerském projektu o 8 bytových viladomech. Rezidence o 85 prostorných bytech různých velikostí od 1+kk - 4+kk od 50 m2 do 120 m2 je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají komfortní bydlení a zároveň vyžadují dobrou dostupnost do hlavního města. Součástí uzavřeného obytného areálu je parková úprava s posezením a atraktivitami pro děti. Cena zahrnuje DPH, garážové stání a sklep. Foto vzorového bytu.

Lokalita

Město Slaný je svou polohou, těsnou blízkostí Prahy a zajímavým okolím, ideálním místem k celodenním výletům z celého Středočeského kraje i z hlavního města. K procházkám přírodou láká nová naučná stezka na Slánské hoře, která tvoří přírodní dominantu města. Nejbližší okolí disponuje standardní občanskou vybaveností. V centru města se můžete pokochat kulturními památkami a tělo můžete provětrat ve Víceúčelové sportovní hale s bazénem, ve Sportovním centru či na in-line dráze ve Smečenské ulici. Autobusová zastávka a Billa u projektu.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 602678
Počet jednotek: 10x Byt
Dispozice od - do: 1+kk - 4+kk
Celková plocha od - do: 105.7 - 119.8 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.2311722222,14.072025