zavřít MENU
CS EN

4blok Vršovická, Praha 10 - Vršovice

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Projekt nabízí 210 bytů o velikostech od 1+kk až po 5+kk, které byly navrženy tak, aby nabízely svěží odvážný design, nadstandardní kvalitu a praktičnost. Standard bytů se nese v duchu přírodních materiálů, vzdušných, světlých prostor a nadčasového minimalistického designu. Každý z bytů navíc nabídne balkon, terasu či předzahrádku, ke které přísluší i skladovací kóje ve dvoře pro uložení sezónního nábytku. Cena zahrnuje DPH.

Lokalita

4BLOK v Praze 10 je ideální pro všechny, kdo hledají dopravně snadno dostupné bydlení v blízkosti centra. Prakticky přímo u domu se nachází zastávka autobusu a tramvaje Koh-I-Noor, osobním automobilem lze za necelých pět minut dojet na Jižní spojku. Byty jsou projektovány do stávajícího areálu Tesla Vršovice, který nabízí ideální podmínky pro výstavbu prostorných bytů. V blízkém okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost - nákupní centrum Eden, úřady, banky, restaurace a školní zařízení.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 602731
Počet jednotek: 8x Byt
2x Mezonet
1x Atelier
Dispozice od - do: 1+kk - 5+kk
Celková plocha od - do: 43.3 - 168.2 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0684222222,14.4647333333