zavřít MENU
CS EN

Novinky

 

Podpořili jsme projekt Sportovci Hrdinům

19.04.2017

Jsme moc rádi, že jsme se mohli finančně podílet právě na projektu Sportovci Hrdinům a prožít tak neobvyklou dávku emocí v příběhu výjimečně silné Boženky. 
Boženka má 4 roky, spinální muskulární atrofii a taky hromadu snů. Díky obrovské vůli organizátorů a neuvěřitelné pomoci lidí se v kampani povedlo vybrat částku 979 762 Kč a splnit tak nejeden Boženčin sen. 
Posíláme mnoho sil do dalších projektů s příslibem, že v tom jsme s nimi.

Tým Professionals 

Společnost PROFESSIONALS s.r.o. zastupovala prodávajícího při prodeji areálu v Košířích

06.03.2017

Realitní a poradenská společnost Professionals s.r.o. zprostředkovala prodej industriálního areálu v Praze 5 Košířích pro výstavbu nového projektu finské společnosti YIT - Aalto Cibulka. 

Projekt Aalto Cibulka představuje revitalizaci brownfieldu o celkové rozloze dosahující téměř 30 000 m2. V několika etapách zde bude vybudováno zhruba 350 až 400 nízkoenergetických bytů inspirovaných severskou architekturou. V rámci revitalizace lokality developer počítá kromě rezidenční výstavby i s obchody a službami, které tak vhodně doplní občanskou vybavenost okolí. Lokalita nabízí jak těsné sousedství přírodního parku Košíře-Motol a přírodní památky Vidoule, tak i skvělou dostupnost do centra metropole.

„Jsme rádi, že jsme ve spolupráci s kolegy pomohli najít pro koupi areálu kvalitní developerskou společnost  a podílet se tak na obohacení nabídky nového bydlení v Praze.“ uvádí Tomáš Duda, CEO Professionals.

 

Zajistili jsme první nájemce do coworking centra projektu Innocrystal

21.11.2016

Podařilo se nám zajistit první nájemce do coworking centra pražského projektu Innocrystal. Primárním cílem projektu je vytvořit inovativní ekosystém – místo, kde se propojují myšlenky, lidé, firmy a rozmanité projekty a dochází k multiplikaci inovačního potenciálu a vzájemnému urychlení růstu.

Pokud Vás zajímá, co více skrývá futuristicky vypadající budova, která v noci evokuje zářivý krystal, navštivte již tuto sobotu 26. 11. od 14 do 17h Den otevřených dveří, kde Vás tým Innocrystal detailně seznámí s budovou a přiblíží, jak můžou pomoci i Vašemu podnikání.

Novinky z projektu Bydlení na Beránku | Zahájení prodeje II. etapy Bydlení na Beránku

16.11.2016

Druhá etapa úspěšného developerského projektu Bydlení na Beránku je v plném proudu. Komorní obytný soubor Na Beránku v klidné a malebné části Praha 4 - Modřany je rozdělen na krásné viladomy, kde si můžete zakoupit některý z prostorných bytů. Pro ty z vás, kteří rádi uplatní svého kreativního ducha, máme několik zajímavých pozemků, kde si můžete vystavět bydlení dle svých snů. 

Budoucí majitelé se mohou těšit z unikátní polohy v těsné blízkosti rozlehlého lesa. Toužíte-li po klidu a zeleni, komorní prostředí projektu vás uchvátí. 

První etapa projektu byla úspěšně zkolaudována. V naší nabídce si můžete vybrat z posledních tří bytů v dispozici 3+kk s balkónem. Proto neváhejte a domluvte si prohlídku modelového domu na telefonním čísle    +420 608 530 740.

Prodej hotelu Vltava, Řež zprostředkováno Professionals

10.10.2016

Praha, 10.října 2016 - Jako exkluzivní partner společnosti ÚJV Řež, a.s. (dříve Ústav jaderného výzkumu Řež) jsme zajišťovali prodej areálu hotelu Vltava, který se nachází v obci Husinec - Řež. Předmětem prodeje bylo 100 % vlastnictví nemovitostí. Vnitřní užitná plocha o velikosti 2.900 m2 s pozemky o ploše 9.800 m2 bude novým majitelem přetvořena na zdravotnické centrum. Pro ÚJV jsme již v minulosti obstarávali prodej několika stavebních pozemků na Praze Východ.

 

Professionals exkluzivním prodejcem projektu Byty Nesvadbova

30.08.2016

Unikátní nové bydlení v projektu Byty Nesvadbova se nachází v klidné lokalitě Starých Modřan. Lokalita nabízí jak skvělou dostupnost do centra metropole, tak blízkost přírody, ale i plnou občanskou vybavenost. Jedinečnou kombinaci zdravého a bezpečného životního prostředí pro Vás i Vaši rodinu pak doplňuje množství míst pro aktivní trávení volného času i relax v okolní zeleni. Vášniví bruslaři a cyklisté jistě ocení nedalekou cyklostezku podél břehu Vltavy a pejskaři a milovníci procházek zase toulky malebnou Modřanskou Roklí. 

Byty Nesvadbova nabízí 16 jednotek ve vytříbených dispozičních řešeních od 1 + kk po 3 + kk. Architekti mysleli na funkčnost i estetiku a vytvořili čtyřpodlažní bytový dům v čistém a nadčasovém stylu. Komorní měřítko projektu v kombinaci se sofistikovaným designem Vám zaručí útulnost i komfort. Všechny byty disponují buď předzahrádkou, či prostornou terasou nebo balkonem.

Plánované dokončení projektu: Q1 2018