zavřít MENU
CS EN

Novinky

 

Zahájili jsme prodej prémiových bytů projektu Jinonická Rezidence

08.07.2017

Projekt Jinonická Rezidence nabízí osm neobyčejných bytových jednotek v dispozicích 2+kk až 4+1 s výhledy do zeleně a skvělou dopravní dostupností - za 5 minut u Anděla. Projekt Jinonická Rezidence nabízí úžasné výhledy do zeleně a zároveň snadnou dostupnost do centra města, na Andělu jste autem za 5 minut. Všechny prémiové jednotky vyjma jednoho poskytují velkorysé venkovní prostory, ať už zahrádku, terasu, lodžii, nebo balkon. Horní mezonetový byt pak prostornou terasu s jedinečnými výhledy. Standardní vybavení bytů v energetické třídě B odpovídá vysokým nárokům na současné bydlení a zahrnuje kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Kolaudace je plánována na jaro 2018.

Jinonická Rezidence - SOUKROMÍ | DESIGN | PŘÍRODA

Novinky z projektu Villas Břežany | Ukázkový dům projektu Villas Břežany nově otevřen

24.05.2017

Ukázkový dům projektu Villas Břežany nově otevřen pro veřejnost.

V atraktivní lokalitě Dolních Břežan vznikne celkem 40 nízkoenergetických rodinných domů s důmyslně řešeným interiérem a moderním vzhledem. 
Domluvte si prohlídku na čísle +420 608 530 740 ještě dnes a bydlete již toto léto v novém.

Villas Břežany 

Podpořili jsme projekt Sportovci Hrdinům

19.04.2017

Jsme moc rádi, že jsme se mohli finančně podílet právě na projektu Sportovci Hrdinům a prožít tak neobvyklou dávku emocí v příběhu výjimečně silné Boženky. 
Boženka má 4 roky, spinální muskulární atrofii a taky hromadu snů. Díky obrovské vůli organizátorů a neuvěřitelné pomoci lidí se v kampani povedlo vybrat částku 979 762 Kč a splnit tak nejeden Boženčin sen. 
Posíláme mnoho sil do dalších projektů s příslibem, že v tom jsme s nimi.

Tým Professionals 

Společnost PROFESSIONALS s.r.o. zastupovala prodávajícího při prodeji areálu v Košířích

06.03.2017

Realitní a poradenská společnost Professionals s.r.o. zprostředkovala prodej industriálního areálu v Praze 5 Košířích pro výstavbu nového projektu finské společnosti YIT - Aalto Cibulka. 

Projekt Aalto Cibulka představuje revitalizaci brownfieldu o celkové rozloze dosahující téměř 30 000 m2. V několika etapách zde bude vybudováno zhruba 350 až 400 nízkoenergetických bytů inspirovaných severskou architekturou. V rámci revitalizace lokality developer počítá kromě rezidenční výstavby i s obchody a službami, které tak vhodně doplní občanskou vybavenost okolí. Lokalita nabízí jak těsné sousedství přírodního parku Košíře-Motol a přírodní památky Vidoule, tak i skvělou dostupnost do centra metropole.

„Jsme rádi, že jsme ve spolupráci s kolegy pomohli najít pro koupi areálu kvalitní developerskou společnost  a podílet se tak na obohacení nabídky nového bydlení v Praze.“ uvádí Tomáš Duda, CEO Professionals.

 

Zajistili jsme první nájemce do coworking centra projektu Innocrystal

21.11.2016

Podařilo se nám zajistit první nájemce do coworking centra pražského projektu Innocrystal. Primárním cílem projektu je vytvořit inovativní ekosystém – místo, kde se propojují myšlenky, lidé, firmy a rozmanité projekty a dochází k multiplikaci inovačního potenciálu a vzájemnému urychlení růstu.

Pokud Vás zajímá, co více skrývá futuristicky vypadající budova, která v noci evokuje zářivý krystal, navštivte již tuto sobotu 26. 11. od 14 do 17h Den otevřených dveří, kde Vás tým Innocrystal detailně seznámí s budovou a přiblíží, jak můžou pomoci i Vašemu podnikání.

Novinky z projektu Bydlení na Beránku | Zahájení prodeje II. etapy Bydlení na Beránku

16.11.2016

Druhá etapa úspěšného developerského projektu Bydlení na Beránku je v plném proudu. Komorní obytný soubor Na Beránku v klidné a malebné části Praha 4 - Modřany je rozdělen na krásné viladomy, kde si můžete zakoupit některý z prostorných bytů. Pro ty z vás, kteří rádi uplatní svého kreativního ducha, máme několik zajímavých pozemků, kde si můžete vystavět bydlení dle svých snů. 

Budoucí majitelé se mohou těšit z unikátní polohy v těsné blízkosti rozlehlého lesa. Toužíte-li po klidu a zeleni, komorní prostředí projektu vás uchvátí. 

První etapa projektu byla úspěšně zkolaudována. V naší nabídce si můžete vybrat z posledních tří bytů v dispozici 3+kk s balkónem. Proto neváhejte a domluvte si prohlídku modelového domu na telefonním čísle    +420 608 530 740.