zavřít MENU
CS EN

Skladové prostory K pronájmu, Jeneč

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

PLNĚ PRONAJATO Nabízíme k pronájmu, formou výstavby na míru skladové prostory v Jenči-Praha západ. Výstavba možná už od 4000 m2, celková plocha činí až 50.000 m2. K dispozici do 12 měsíců od podpisu smlouvy.Světlá výška 10m, únosnost podlah 5t/m2. Jednotky mají k dispozici hydraulické můstky. Prefabrikovaná železobetonová konstrukce, průmyslové podlahy vhodné pro automatické nakládací systémy, nosnost 5 t/m, klimatizované kancelářské prostory ve vysokém standardu.

Lokalita

Řešené území se nachází za západní hranicí území hlavního města Prahy ve značně exponované poloze z hlediska dopravních sítí a zařízení nadmístního významu. Za nejdůležitější lze považovat sousedství mezinárodního letiště Praha-Ruzyně. Doprava z a do areálu bude směrována na budovanou rychlostní komunikaci R6 (Praha - Karlovy Vary) a vyhne se tak obci Jeneč.

Specifikace budovy

  • Stravování v okolí
  • V blízkosti rychlostní silnice Praha - Slaný
  • Nakládací rampy
  • Střežený areál
  • 4 parkovací místa
Základní sumarizace
Referenční číslo: 310499
Typ objektu: Průmyslový areál
Celková plocha objektu: 50 000.0 m2
Min. plocha: 3 889.0 m2
Max. plocha: 17 869.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Jeneč