zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Truhlářská, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Aktuálně nabízíme kanceláře o velikosti 512 m2. Budovy jsou kombinací rekonstrukce a novostavby. Větší zadní část projektu je celá nově postavená a situovaná za zrekonstruovanou historickou přední částí. Kanceláře odpovídají nejvyššímu mezinárodnímu standardu. Velká pozornost byla věnována dennímu osvětlení. Prostory jsou velice flexibilní a poskytují možnost úpravy na velkoplošné prostory nebo malé kanceláře. Vchod do kanceláří je přes atraktivní recepci, obloženou tmavým dřevem. Dva hydraulické výtahy zajišťují přístup do vyšších pater.

Lokalita

Tento kancelářský projekt je umístěn v samém "srdci" Prahy, v blízkosti Náměstí Republiky a ulice Na Příkopě. K budově je velmi snadný přístup automobilem a MHD (stanice metra trasy B - Náměstí Republiky, tramvaje v Revoluční ulici a na Náměstí Republiky).Stanoviště taxi je vzdáleno pouze 2 minuty chůze.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Stanice metra B - Náměstí Republiky
  • Tramvaj v Revoluční ulici a Náměstí Republiky
  • Vlaková stanice Masarykovo nádraží
  • Parkování
Základní sumarizace
Referenční číslo: 305657
Specifikace jednotky: 3. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 512.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Truhlářská, Praha 1 - Nové Město