zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Budějovická, Praha 4 - Krč

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

TETRIS OFFICE BUILDING je koncipován jako komorní budova nabízející na osmi podlažích 4,200 m2 moderních kancelářských ploch, které budou splňovat nejvyšší standardy s minimálním podílem na společných prostorách. Koncept budovy byl zcela podřízen budoucím požadavkům na maximální variabilitu prostor, díky čemuž nikterak neomezuje svého nájemce při volbě vnitřního uspořádání kanceláří.Svěží neotřelý design, flexibilita, dostatečná kapacita parkovacích stání a komfort pracovního prostředí včetně zeleně jsou zde samozřejmostí. Budova z roku 2013.

Lokalita

Tato unikátní administrativní budova se nachází v etablované obchodní lokalitě Prahy 4, která nabízí výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. V těsné blízkosti se nachází stanice metra Budějovická (linka C), ale také několik zastávek autobusů. Zároveň je projekt velmi dobře dosažitelný i automobilem z Pražské magistrály, umožňuje snadný přístup na dálnici D1 a dále pak skrz Jižní Spojku na mezinárodní letiště Ruzyně.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost lokality
  • Restaurace přímo v objektu
  • Stanice metra Budějovická (trasa C)
  • 3 moderní výtahy
  • 81 parkovacích stání v podzemních garážích
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
312964 2. NP, Kancelářské prostory - - - 199 m2 199 m2 ihned poptat
313156 6. NP, Kancelářské prostory - - - 621 m2 621 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 302904
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 4 667.0 m2
Min. plocha: 40.0 m2
Max. plocha: 621.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: A

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Budějovická, Praha 4 - Krč