zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Na příkopě, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nové moderně vybavené kancelářské prostory v samém centru Prahy v areálu Slovanský dům. Prostory o velikosti 244 m2 jsou nadstandardně provedeny a vybaveny a zařízeny nábytkem Vitra. Kanceláře jsou situovány v 6. patře budovy B/C s vlastní terasou 55 m2. Součástí je jedna velká a malá zasedací místnost, kuchyňka, sprchový kout, toalety, jeden open space, 2 kanceláře a recepce. Součástí objektu je klidný dvůr s parkovou úpravou vytvářející unikátní prostředí pro odpočinek.

Lokalita

Slovanský dům se nachází v prestižní pražské lokalitě Na příkopě. Objekt je dokonale přístupný nejen pro osobní automobily, ale v jeho blízkosti se nacházejí i tramvajové a autobusové zastávky. V docházkové vzdálenosti je i stanice metra Náměstí Republiky. Lokalita nabízí velmi dobře zavedenou infrastrukturu - obchodní centra, restaurace, hotely, banky, pošta.

Specifikace budovy

  • Vynikající lokalita
  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Stanice metra Můstek (trasy B a A)
  • Stanice metra Nám. Republiky (trasa B)
  • Moderní vysokorychlostní výtahy Otis
Základní sumarizace
Referenční číslo: 313216
Specifikace jednotky: 7. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 299.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na příkopě, Praha 1 - Nové Město