zavřít MENU
CS EN

Šarmantní byt 3+kk s balkonem a garáží u Hostivařské přehrady na prodej Byt, 3+kk, 2. NP, 80.8 m2, K prodeji, Rižská, Praha 10 - Hostivař

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stylový byt 3+kk, 80,75 m2 se dvěma balkony ( 4,8 m2 a 3,75 m2) s bezbariérovým přístupem ve 2.n.p. domu, který je součástí nedávno realizovaného bytového projektu postaveného na nejvyšším bodě v okolí v přímém sousedství lesoparku a Hostivařské přehrady. Dispozice bytu nabízí prostornou halu, ze které vstupujeme do všech místností- obývacího pokoje s otevřenou, plně vybavenou kuchyní a vstupem na balkon s výhledem do kouzelného vnitrobloku, dvou ložnic, jedna s balkonem, koupelny s vanou, samostatné toalety a šatny. V předsíni je dostatek prostoru pro instalaci vestavěných skříní. K bytu patří 1 garážové stání přístupné schodištěm nebo výtahem. Okolí domu je obklopeno zelení a zároveň dobře vybaveno infrastrukturou- v pěší vzdálenosti jsou supermarket, restaurace, základní škola, mateřská škola, gymnázium, středisko ekologie Toulcův Dvůr a nespočet možností pro sportovní vyžití.Lokalita je snadno dostupná pomocí autobusů ze stanic metra Opatov nebo Skalka. Přímo u areálu se nachází autobusová zastávka K Obecním hájovnám, kterou obsluhují autobusy linek 182 a 181. zastávka Přeštická s linkou 177.Byt je připraven k okamžitému nastěhování.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 401028
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 80.8 m2
Balkon: Ano (8.6 m2)
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Rižská, Praha 10 - Hostivař