zavřít MENU
CS EN

Prostorný klasický byt 4+1 v lokalitě Starého Města na prodej Byt, 4+1, 4. NP, 136.4 m2, K prodeji, Betlémská, Praha 1 - Staré Město

 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji příjemný a prostorný byt 4+1, 136,4 m2 ve 3.patře zrekonstruovaného domu s výtahem s působivým výhledem na pražské historické střechy. Zajímavá dispozice bytu nabízí 3 místnosti do klidné ulice a dvě do tichého vnitrobloku o velikostech 22, 22, 23, 19 a 18,4 m2. Do všech místností je samostatný vstup z předsíně, která má tvar písmene L. Za originálními původními dveřmi a stěnou se skleněnými výplněmi se nachází samostatná, plně vybavená kuchyně s jídelnou. Z chodby vstupujeme do obývacího pokoje, pokoje pro hosty-pracovny a ložnice s okny do ulice. Druhá ložnice se nachází vedle koupelny a je orientována do vnitrobloku. Byt je vybaven designovými šatními skříněmi, původními dubovými parketami, mramorem v koupelnně, vysokými stropy se štukovou výzdobou. Má vlastní plynový kotel a zabezpečovací zařízení.Mimořádná poloha v srdci Staré Prahy, kousek od nábřeží Vltavy, stanic tramvají a metra (Národní nebo Můstek).

Základní sumarizace
Referenční číslo: 401036
Dispozice: 4+1
Obytná plocha: 136.4 m2
K dispozici: ihned
PENB: D

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Betlémská, Praha 1 - Staré Město