zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Prosecká, Praha 9 - Prosek

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Jedná se o moderní kancelářskou budovu postavenou v roce 2008. Je vybavena moderními technologiemi vytápění a chlazení, které zabezpečují tepelný komfort v kombinaci s velmi nízkými provozními náklady. V přízemí je centrální recepce a 24hod ostraha, kterou zabezpečuje společnost vybraná RWE na velmi vysoké úrovni. Prostor je modulární a lze přizpůsobit dle individuálních požadavků zákazníka, v celé ploše je zdvojená podlaha. V budově jsou 3 výtahy, celá budova je bezbariérová. V podzemí 2 patra garáží.

Lokalita

Prosek Point se nachází v městské části Prahy 9 - Prosek. Tato čtvrť, s velkým podílem zeleně a nádherným výhledem na Prahu, se díky prodloužení trasy metra C stává velmi dostupnou, živou a příjemnou lokalitou jak pro život, tak pro práci.Budova je skvěle dostupná jak automobilem, tak i MHD. Prosecká radiála navazuje na dálnici D8 a D11. V přímém sousedství stanice metra Vysočanská. Zastávky autobusových linek v bezprostřední blízkosti objektu. Nedaleko se nacházejí vlakové stanice Vysočany a Libeň.

Specifikace budovy

  • Restaurace a café v přízemí budovy
  • Veškerá občanská vybavenost v přilehlém okolí
  • 24 hodinová recepční a bezpečnostní služba
  • Stanice metra Prosek (trasa C)
  • 3 moderní výtahy
  • Bezbariérový přístup v celé budově
  • Dvě podlaží podzemních garáží
Základní sumarizace
Referenční číslo: 307776
Specifikace jednotky: 4. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 4 000.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Prosecká, Praha 9 - Prosek