zavřít MENU
CS EN

Nadstandardní dvoupodlažní půdní byt k pronájmu Dvoupodlažní půdní byt, 3+1, 6. NP, 205.0 m2, K pronájmu, Mánesova, Praha 2 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu překrásný dvoupodlažní byt v činžovním domě, v nejatraktivnější pražské lokalitě. Ve spodním patře bytu se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem, plně vybavená kuchyň a jídelna, jedna koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Patra jsou propojena točitým schodištěm, hořejší patro je tvořeno galerií, dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami s masážní vanou a sprchovým koutem pro maximální komfort. V bytě je také terasa orientovaná do klidného vnitrobloku. V bytě je spousta prostoru, nabízí vynikající možnosti úložných prostor, bezpečnostní dveře, alarm a podlahové vytápění. Byt je plně vybaven, včetně televize. Provedení bytu je nejvyšší kvality co do použitých materiálů, designu, i bezpečnosti. K bytu náleží garážové stání, vzdálené 50m od domu, se zásuvkou 220V. Rozměry garáže umožňují parkování i velkých aut. Dům stojí v krásné lokalitě nedaleko Riegrových sadů, v bezprostřední blízkosti bohatých možností kulturního i sportovního vyžití. Uvedená cena za pronájem je bez poplatků.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 501746
Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 205.0 m2
Terasa: Ano (12.0 m2)
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Mánesova, Praha 2 - Vinohrady