zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Přemyslovská, Praha 3 - Vinohrady

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Unikátní komplex Luxembourg Plaza se řadí mezi nejmodernější objekty v Praze, který kombinuje administrativní a hotelové prostory. Komplex splňuje nejvyšší mezinárodní standard a nabízí přes 20 000 m2 kancelářských prostor s atraktivním designem, nejmodernějšími technologiemi s důrazem na maximální flexibilitu a účelnost. Hotel zajistí 160 prostorných moderně zařízených pokojů. Budova z roku 2006. Nyní možnost podnájmu 8. nadzemního podlaží s celkovou výměrou 2879, lze dělit na menší jednotky od 500m2.

Lokalita

Luxembourg Plaza je situován v centrální části Prahy 2 - Vinohrady. Tato oblast nabízí atraktivní okolí, dobrou městskou vybavenost a snadnou dostupnost městskou i osobní dopravou. Metro (trasa A - stanice Flora), tramvajové a autobusové linky se nacházejí v přímém dosahu. Umístění projektu zaručí uživatelům výborné napojení na hlavní komunikační tepny, do centra, stejně jako do dalších částí města či na mezinárodní letiště.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Služby objektu - hotel, konferenční místnost, fitness
  • Možnost stravování přímo v objektu
  • Stanice metra Flora
  • Moderní výtahy
  • 356 parkovacích míst v podzemních garážích
  • Energetická náročnost: C
Základní sumarizace
Referenční číslo: 309340
Specifikace jednotky: 8. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 1 935.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Přemyslovská, Praha 3 - Vinohrady