zavřít MENU
CS EN

Obchodní prostory K pronájmu, K Botiči, Praha 10 - Vršovice

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem nových prostor o celkové výměře 122,49 m2 vhodných pro obchod či kancelář, které lze pronajmout jako 2 samostatné jednotky o výměře 52,56 m2 a 69,93 m2. Vstup přímo z ulice. Prostory se nacházejí v budově, která slouží jako ubytovací zařízení pro zahraniční studenty s celkovou kapacitou 160 lůžek. V prostorech je umístěno EPS (elektronický požární systém), EZS (elektronický zabezpečovací systém) a SHZ (samočinné hasící zařízení). Prostor je kompletně dokončený, pouze bez podlahové krytiny.

Lokalita

Budova je situována v širším centru Prahy, v ulici K Botiči a je obklopena převážně rezidenčními a kancelářskými budovami. Nejbližší zastávka MHD je autobusová zastávka Ukrajinská, obsluhována linkami 106, 124 a 139 a nacházející se 100 m od objektu. Tramvajová zastávka cca 300m od budovy, obsluhována linkami 6, 7, 24 a 55. Lokalita je dobře dostupná automobilem z ulice Vršovická. Parkování je možné v okolí budovy.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Tramvaj 6, 7, 24
  • Plynová kotelna v 6. patře budovy
  • Moderní výtah
  • Parkování v okolí budovy
Základní sumarizace
Referenční číslo: 312724
Specifikace jednotky: 1. NP, Obchodní prostory
Celková plocha: 53.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

K Botiči, Praha 10 - Vršovice