zavřít MENU
CS EN

Byt, 4+kk, 3. NP, 90.2 m2 K prodeji, Jinonická Rezidence

 
 
 
 
 
 
« Zpět na projekt

Popis nemovitosti

JINONICKÁ REZIDENCE nabízí úžasné výhledy do zeleně a zároveň snadnou dostupnost do centra města. Na Andělu jste autem za 5 minut. Všech 8 prémiových bytů vyjma jednoho nabízí velkorysé venkovní prostory ať už předzahrádku, lodžii nebo balkon. Součástí horního mezonetového bytu je prostorná terasa s jedinečnými výhledy. Standardní vybavení bytů v energetické třídě B odpovídá vysokým nárokům na současné bydlení a zahrnuje kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Kolaudace je plánována na jaro 2018.

Lokalita

JINONICKÁ REZIDENCE se rozprostírá v oblíbené rezidenční lokalitě Prahy 5 - Košířích v těsné blízkosti se nachází přírodní park Košíře-Motol, přírodní památka Vidoule a rozhledna Cibulka. Nedaleko je i vyhlášené Prokopské údolí, které láká k procházkám, jízdě na kole či na in-line bruslích. Výborná dopravní dostupnost je velkým lákadlem. Do čtvrti Smíchov či Anděl se autem dostane za 5 minut. Zastávka MHD je vzdálená jednu minutu chůze od rezidence. Na nejbližší zastávku metra B - Jinonice se dostanete za 5 minut autem.

Základní sumarizace
Číslo jednotky / Referenční číslo 32 / 604739
Dispozice: 4+kk
Užitná plocha: 90.2 m2
Balkon: 3.7 m2
K dispozici: červen 2018
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0702027778,14.3783083333