zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory, Restaurace K pronájmu, Italská, Praha 2 - Vinohrady

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

K pronájmu nadstandardně zařízené prostory o rozloze 167 m2, 500 m2 a 149 m2. Prostory jsou umístěny v kontextu budovy celkově zrekonstruovaného v duchu klasického luxusu s tóny italské elegance. Celý objekt je nepřetržitě hlídán systémem kamer. Prostor je rozdělený na hlavní kancelář, která má okna přímo na hlavní třídu, dále zasedací místnost, menší kancelář bez oken a sociální zázemí s kuchyňkou. V budově se nachází 5 podzemních podlaží s garážemi.

Lokalita

Objekt se nachází v rezidenční zóně pražských Vinohrad, jen 50 metrů od nádherného parku s kostelem sv. Ludmily, Vinohradského divadla a spousty dalších architektonických skvostů. V blízkosti stanice metra Muzeum (trasa A), autobusová zastávka dokonce přímo před vchodem do domu. Na proslulé Václavské náměstí, které je cílem turistů z celého světa, je to pouhých 5 minut pohodové chůze.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Stanice metra Muzeum (trasa A, C)
  • Stanice autobusu před budovou
  • Centrum 5 minut chůzí
Základní sumarizace
Referenční číslo: 301597
Specifikace jednotky: 1. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 149.0 m2
K dispozici: červenec 2019
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Italská, Praha 2 - Vinohrady