zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Sokolovská, Praha 8 - Karlín

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Projekt Futurama se skládá z pěti kancelářských budov propojených společnou pěší zónou. Celková plocha projektu nabídne přes 41 300 m2 flexibilních a moderních kancelářských ploch splňujících nejvyšší standardy. Projekt nabídne cca. 490 parkovacích stání v podzemních garážích a kantýnu v samostatném objektu, která bude zajišťovat stravovací zázemí po celý den. Nyní k dispozici jednotka 327 m2 čisté plochy, která se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Budova z roku 2011.

Lokalita

Projekt Futurama se bude nacházet v oblasti Prahy 8 Karlín zvané Invalidovna. Výbornou dostupnost zajišťují nedaleké tramvajové zastávky, ale i stanice metra trasy B - Invalidovna. Futurama je velmi dobře dosažitelná automobilem ze Severojižní Magistrály, která umožňuje snadný přístup na dálnice D1 a D8. Cesta automobilem na mezinárodní letiště Ruzyně trvá necelých 30 minut. Hlavní výhodou této lokality je dobře zavedená infrastruktura - pošty, obchody, restaurace, fitness, hotely atd. v blízkosti projektu.

Specifikace budovy

  • Moderní výtahy
  • Možnost skladových prostor v suterénu objektu
  • Zelené plochy mezi budovami a v blízkém okolí
  • Prostory pro výstavní plochy v přízemí
  • Dostatek parkovacích míst
Základní sumarizace
Referenční číslo: 219173
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 8 041.0 m2
Min. plocha: 327.0 m2
Max. plocha: 327.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: A

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Sokolovská, Praha 8 - Karlín