zavřít MENU
CS EN

Dvoupodlažní půdní byt k pronájmu Dvoupodlažní půdní byt, 3+kk, 5. NP, 100.0 m2, K pronájmu, Ječná, Praha 2 - Nové Město

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kouzelný půdní byt s klimatizací ve zrekonstruovaném činžovním domě. Rozlehlý byt nabízí dvě ložnice, dvě koupelny a obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Výběr použitých materiálů, citlivě provedená renovace s důrazem na detaily, vysoká kvalita veškerého zařízení, to vše umocňuje kouzelnou atmosféru tohoto bytu. Protihluková okna vytvářejí dokonalou oázu v této životem pulzující lokalitě poskytující četné možnosti gurmánských a kulturních zážitků. Možnost parkování lze domluvit v garážích přes ulici - cca 30m. Dům se nachází v ideální lokalitě mezi ulicemi I.P.Pavlova a Karlovo náměstí s veškerou občanskou vybaveností.V ceně také ručníky, lůžkoviny, úklidová služba včetně čistících prostředků 1 x týdně, praní a žehlení lůžkovin, WiFi, satelit, úklid společných prostor, služby údržbáře, služba recepce poskytuje klientům osobní asistence.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 500121
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 100.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Ječná, Praha 2 - Nové Město