zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Na Poříčí, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Pronájem moderních kanceláří v devítipatrové administrativní budově s podzemním parkováním, obchodními prostory a jedinečnou střešní kavárnou. Prostory byly nově rekonstruovány včetně zázemí a kuchyněk. Nově byla provedena také vstupní recepce a společné prostory. Po technické stránce je budova vybavena klimatizací, centrálním vytápěním a veškerými telekomunikačními rozvody. K dispozici kancelář 186m2 a 375m2 - lze dělit na 194 m2 přední část a 181 zadní část.

Lokalita

Administrativní budova se nachází na výborné obchodní adrese, v ulici Na Poříčí, která propojuje centrum metropole s novou administrativní částí Karlína. Lokalita je snadno a dobře dostupná jak MHD, tak automobilem. Zastávka několika tramvajových linek se nachází přímo před budovou, stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a Florenc (trasy B, C) vzdáleny několik minut chůze od budovy a Centrální autobusové nádraží Florenc taktéž situováno v blízkosti.

Specifikace budovy

  • Vynikající adresa přímo v centru metropole
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Stanice metra Florenc (trasy B a C)
  • 2 moderní výtahy
  • 23 parkovacích míst v podzemních garážích
  • Možnost umístění loga na fasádu
Základní sumarizace
Referenční číslo: 303068
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 3 170.0 m2
Min. plocha: 181.0 m2
Max. plocha: 375.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Poříčí, Praha 1 - Nové Město