zavřít MENU
CS EN

Byt, 4+kk, 2. NP, 113.8 m2 K prodeji, Byty Podolské Schody

 
 
 
 
 
 
« Zpět na projekt

Popis nemovitosti

Garážové stání zdarma. Podolské schody je luxusní rezidenční projekt, který získal ocenění v letošní soutěži Realitní projekt roku 2015. Nabízí spojení nadstandardní kvality s pohodlím a prvotřídním designem. Projekt se nachází v Praze 4 - Podolí, nabízí ideální polohu blízko přírody i centra a výhledem na okolí Vltavy. Zahrnuje 21 bytů o velikostech 1+kk až 5+kk. Autoři stavby, dosáhli příjemné harmonie, která je esteticky vyvážená a zároveň praktická a pohodlná. Ceny zahrnují DPH a garážové stání s výjimkou bytů 1+kk.Třída energetické náročnosti budovy "C".

Lokalita

Podolské schody vás na první pohled uchvátí svou osvěžující malebností. Lokalita navíc zaujme svou skvělou dostupností - MHD je vzdálená několik minut stejně jako místa pro trávení volného času. V blízkosti rezidence se u pravého břehu Vltavy nachází cyklostezky a bruslařské dráhy, pláž ve Žlutých lázních a Vyšehrad, který je ideální pro víkendové pikniky. Samozřejmostí je i výborná občanská vybavenost - v okolí se nachází školy, školky, dětská hřiště, obchody, restaurace, úřady, firmy a další.

Základní sumarizace
Číslo jednotky / Referenční číslo B2.02.01 / 603291
Dispozice: 4+kk
Užitná plocha: 113.8 m2
Balkon: 4.8 m2
Terasa: 7.9 m2
K dispozici: ihned
Stav jednotky: rezervace
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0586027778,14.4229222222