zavřít MENU
CS EN

Byt, 5+kk, 5. NP, 173.3 m2 K prodeji,

« Zpět na projekt

Popis nemovitosti

Rezidenční projekt Bydlení u Libeňského zámečku nabízí luxusní bydlení nedaleko stanice metra Palmovka v Praze 8 - Libeň. Projekt představuje komplex nízkopodlažních bytových domů, které nabízí byty od 1+kk až po přepychové penthousy. Byty naplní očekávání vysokého standardu bydlení. Součástí bytů jsou atraktivní prvky jako španělské obklady v koupelně, dřevěná okna či nadstandardní výška dveří pro zvýšení prostornosti a světelnosti bytů. Část projektu je již k nastěhování, třetí etapa je ve výstavbě. Cena zahrnuje DPH.

Lokalita

Zamilujte se do romantického prostředí pražské Libně. Lokalita nové čtvrtě byla důkladně vybírána tak, aby svým rezidentům nabízela klidné a atraktivní prostředí pro každodenní život či zaměstnání. Prostory bývalých loděnic se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Severní část pak hraničí s rozlehlou zelení Thomayerových sadů, která sahá až k Libeňskému zámku.

Základní sumarizace
Číslo jednotky / Referenční číslo DB7.B2.05.01 / 604501
Dispozice: 5+kk
Užitná plocha: 173.3 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Menclova, Praha 8 - Libeň