zavřít MENU
CS EN

Bydlení Na Beránku Byt, 2+kk, 1. NP, 56.7 m2, K prodeji, Bydlení Na Beránku

 
 
 
 
 
 
« Zpět na projekt

Popis nemovitosti

Představujeme Vám 2. etapu mimořádně úspěšného projektu Bydlení Na Beránku v Praze 4 v Modřanech. Vytříbený bytový komplex je rozdělen do třech dvoupatrových viladomů, kde si můžete vybrat některý z prostorných bytů od 1+kk až 5+kk, včetně přízemních bytů s privátními zahradami. V těsně blízkosti se nacházejí přírodní památky a spousta zeleně v okolí. V podzemním podlaží viladomů je k dispozici dostatek parkovacích stání a sklepů. Z Bydlení Na Beránku je skvělá dostupnost do centra Prahy.

Lokalita

Bytový komplex Bydlení Na Beránku je situován v pražských Modřanech, které se v posledních letech stávají velmi vyhledávanou lokalitou. Budoucí majitelé se mohou těšit z unikátní polohy v těsné blízkosti rozlehlého lesa. Toužíte-li po klidu a zeleni, intimní prostředí projektu vás uchvátí. Samozřejmostí je vynikající dostupnost a občanská vybavenost. Školky, základní, střední a také mezinárodní školy jsou v docházkové vzdálenosti. Zamilujte si bydlení v Modřanech, procházky pod vinicemi a atmosféru projektu Bydlení Na Beránku!

Základní sumarizace
Číslo jednotky / Referenční číslo E3.12 / 604392
Dispozice: 2+kk
Užitná plocha: 56.7 m2
Zahrada: 96.2 m2
K dispozici: červen 2018
Stav jednotky: prodáno
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

49.9980805556,14.4301361111