zavřít MENU
CS EN

Obchodní prostory K pronájmu, Michelská, Praha 4 - Krč

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Budova G je nový administrativní objekt navazující na již 12 zrealizovaných budov v areálu BB Centra na Praze 4. Tento architektonicky velmi zajímavý projekt nabídne 5.500 m2 kancelářských a přibližně 1.000 m2 retailových ploch. Ve třech podzemních podlažích se bude nacházet 148 parkovacích stání pro nájemce i hosta. Budova G poskytne možnost pronajmout si i menší jednotky od 100 m2) v rámci úspěšného komplexu BB Centrum. Budova z roku 2013. Aktuálně je k dispozici obchodní prostor o výměře 162 m2.

Lokalita

Nová administrativní budova se nachází v severovýchodní části BB Centra, ohraničena ulicemi Baarova a Michelská. Objekt je dobře dopravně dostupný veřejnou dopravou i automobilem. Autobusová zastávka se nachází přímo před budovou a je vzdálena dvě zastávky od stanic metra Budějovická a Kačerov (trasa C). Poloha areálu BB Centra je strategická svou těsnou blízkostí u křižovatky dálnice D1 a Jižní spojky.

Specifikace budovy

  • Široká nabídka obchodů a služeb v areálu BB Centra
  • Zelená dvorana pro relaxaci
  • Terasy
  • Stanice metra Budějovická
  • Kyvadlový autobus
  • Autobusová zastávka před budovou
  • Dostatek parkovacích stání (pro nájemce i hosty)
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
309379 1. NP, Obchodní prostory - - - 162 m2 162 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 300803
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 6 500.0 m2
Min. plocha: 162.0 m2
Max. plocha: 162.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Michelská, Praha 4 - Krč