zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Jemnická, Praha 4 - Michle

 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Kancelářský dům D o 6 nadzemních podlažích a 2 dalších podlažích podzemních z ateliéru architekta Kordovského, o jednom komunikačním jádru, hlavním schodištěm s výtahem. Fasáda je tvořena z perforovaného trapézového plechu. Objekt je mimořádně technologicky vybavený a zajišťuje kvalitní a efektivní dodávku vnitřní infrastruktury a podpory IT. Kancelářské prostory umožňují variabilní uspořádání jak klasické, tak i volné halové. V šestém, uskočeném patře, je pochozí a zčásti zatravněná terasa.

Lokalita

BB centrum se nachází v lokalitě Prahy 4, jedné z nejvíce se rozvíjejících městských částí současnosti. Tato lokalita je velmi snadno dostupná MHD. Stanice metra Budějovická je vzdálena pouze dvě minuty jízdy autobusy, jejichž zastávka se nachází přímo před budovou. Dostupnost je také podpořena zavedeným Shuttle bus servisem. Další výhodou je dobré napojení na severo-jižní magistrálu a na dálnici D1. V oblasti je velmi dobře zavedená infrastruktura a i v rámci celého projektu je možno využít restaurací a kavárny, také sportovního centra Brumlovka Balace Club.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Fitness centrum Brumlovka v rámci projektu
  • Restaurace a jídelny přímo v areálu
  • Vynikající dostupnost, kyvadlový autobus
  • 4 moderní osobní výtahy
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
312473 3. NP, Kancelářské prostory - - - 767 m2 - - - ihned poptat
312919 1. NP, Kancelářské prostory - - - 470 m2 470 m2 ihned poptat
312920 2. NP, Kancelářské prostory - - - 360 m2 360 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 307214
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 4 050.0 m2
Min. plocha: 200.0 m2
Max. plocha: 767.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Jemnická, Praha 4 - Michle