zavřít MENU
CS EN

Allcom House Skladové prostory, Kancelářské prostory, K pronájmu, Na Sychrově, Praha 10 - Michle

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Pronájem kvalitních víceúčelových prostor, které jsou kombinací kanceláří, skladů a obchodních prostor. V přízemí se nacházejí 2 skladové prostory o ploše 916 m2 (591 a 325 m2) se zázemím. Prostory jsou oddělené lehkou příčkou, která může být odstraněna. V prvním patře jsou kancelářské prostory (375 m2) skládající se ze třech open space kanceláří, showroomu, zasedací místnosti a zázemí. Celková plocha je 1291 m2 a je nabízena jako celek. Na vlastním pozemku je parkování pro 14 vozidel. Jedná se o úspornou budovu PENB: C. K dispozici ihned

Lokalita

Allcom House se nachází nedaleko centra v lokalitě Prahy 10 - na Bohdaleckém kopci. Dobrá dopravní dostupnost. Tramvajová a autobusová zastávka 5 minut chůze od objektu. Automobilem několik minut do centra města, cca 2 km na městský okruh a dálnici D1.

Specifikace budovy

  • Víceúčelová budova
  • Kombinace skladových a kancelářských prostor
  • Lokalita v centrální části Prahy
  • Zastávky MHD 5 minut chůze
  • 14 parkovacích stání na vlastním pozemku
  • Přípojka 380V - 80A - 48kW
Základní sumarizace
Referenční číslo: 301998
Specifikace jednotky: 1. NP, Skladové prostory
Celková plocha: 916.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Sychrově, Praha 10 - Michle