zavřít MENU
CS EN

Administrativní budova Branická Kancelářské prostory, K pronájmu, Branická, Praha 4 - Braník

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Moderní kancelářské prostory 98 m2 ve druhém patře rekonstruované plně klimatizované budovy s vlastní zahradou. Nový nábytek možno přenechat za 10.000 Kč. Garážové stání pouze za 2.000 Kč. Dispozičně se jedná o čtyři kanceláře, 2 x zázemí a kuchyňku. Rozvedena počítačová síť. Prostory budou k dispozici od ledna 2019. Další tři podlaží slouží také pro administrativní účely a jsou přístupná a pronajímatelná samostatně. Každé podlaží má samostatné zázemí a měření spotřeby. Budova má vlastní garáže. Energeticky v úsporné kategorii PENB C, nízké provozní náklady.

Lokalita

Budova je umístěna v lokalitě Prahy 4 - Braník, která má výhodnou polohu ve vazbě na Jižní spojku a Pražský okruh. Snadná dostupnost pražské Pankráce, která je centrem obchodního dění v lokalitě. Stanice MHD přímo u budovy, interval ca 7 minut na metro Budějovická.

Specifikace budovy

  • Stravování v okolí
  • MHD bus přímo u budovy
  • Plně klimatizováno
  • Vlastní zahrada
  • Vlastní parkování
  • CCTV
Základní sumarizace
Referenční číslo: 305440
Specifikace jednotky: 2. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 98.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Branická, Praha 4 - Braník